www.bazenovachemie.cz

Obchodní podmínky

Dodací podmínky

Veškeré zboží které objednáte v našem internetovém obchodě Vám doručíme v co nejkratším termínu od zadání Vaší závazné objednávky. Bohužel některé položky mohou být dočasně nedostupné. Přesto uděláme maximum proto abychom Vás uspokojili v co nejkratším termínu. O průběhu vyřizování Vaší objednávky Vás budeme průběžně informovat.

Platební podmínky,ceny, faktury

Veškeré ceny uvedené na stránkách našeho internetového obchodu i na faktuře jsou koncové. K Vaší objednávce bude přiložena faktura, ve které budou uvedeny veškeré její podrobnosti spolu s cenami za jednotlivé položky. Faktura slouží zároveň jako dodací list. Zboží je zasíláno pomocí České pošty, DPD nebo TopTrans (dle váhy zásilky). Platba na dobírku nebo platba předem na základě zálohové faktury. U objednávek nad 2000,- Kč je poštovné zdarma.

Platební podmínky:

  • platba předem převodem – 100,- Kč poštovné (u objednávek nad 2000,- Kč zdarma)
  • platba na dobírku – 100,- Kč poštovné PLUS 50,- Kč dobírkovné (u objednávek nad 2000,- Kč pouze dobírkovné)
  • Pokud si přejete dopravu přes DPD, příplatek je 60,- Kč (jinak volíme dopravu dle váhy)
  • prosíme sledujte naše akce na úvodní stránce na dopravu zdarma :-)
  • (doprava zdarma se nevztahuje na bazénovou sůl - viz informace u výrobku)

Reklamace zboží

Reklamace se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele. V případě zjištění neodstranitelné vady zboží, bude toto zboží opraveno výrobcem, popř. vyměněno za nový kus či vrácena již zaplacená částka zpět. Pro vyřízení reklamace je nutné naší firmě bezodkladně telefonicky oznámit, že daný výrobek vykazuje vadu a jakým způsobem se vada projevila. Na základě těchto informací bude posouzen a stanoven další postup při vyřizování reklamace. V případě, že bude reklamace shledána jako oprávněná, zašle kupující vadné zboží a kopii faktury zpět na adresu naší firmy (v obalu, který brání poškození výrobku při přepravě). Nové zboží bude odesláno po obdržení reklamovaného zboží, případně bude vrácena celá zaplacená částka.

Ochrana osobních dat

Veškeré nakládání s osobními údaji se řídí Zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Osobní údaje získané provozováním internetového obchodu nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty. Zákazník má právo kdykoliv písemně požádat o výmaz osobních údajů z naší databáze.