www.bazenovachemie.cz

Bazénová chemie firmy CHEMOFOR

Firma CHEMOFORM GmbH byla založena v roce 1962 doktorem Gerhardem Mayer-Klenkem ve Wendlingenu. Zpočátku se zabývala výrobou chemických produktů pro průmysl. Následoval program chemie pro veřejné a soukromé bazény. Díky kvalitě svých produktů se firma CHEMOFORM prosadila nejen na německém trhu a mohla vyvíjet další produkty a produktové řady.

Univerzální program účinných produktů pro čistotu, hygienu, péči a údržbu tvoří dobré jméno CHEMOFORMu v průmyslu, malých i velkých provozech, relaxačních centrech i domácnostech.

Hlavním sortimentem společnosti CHEMOFORM je bazénová chemie pro soukromé bazény. Tato řada neobsahuje jen klasické a všeobecně známé produkty pro regulaci pH hodnoty, dezinfekci, údržbu a čištění bazénů, ale i širokou škálu speciálních produktů, díky kterým jsme schopni řešit prakticky jakýkoli možný problém s kvalitou bazénové vody.

Všechny produkty firmy bazenová chemie CHEMOFORM jsou certifikované pro prodej v České republice a samozřejmostí je etiketa a návod v českém jazyce.